DİVA-SEN AFYON SANDIKLI ÜYELERİMİZ BİRLİK-BERABERLİK MESAJI VERDİ.


Üyesine değer veren, değer verdiğini hissettiren, sevinçlerini sevinci, üzüntülerini üzüntüsü olarak gören ve kabul eden DİVA-SEN; güzellikleri yaşatmakla birlikte, mevkidaşlarına örnek olmanın bahtiyarlığını yaşamakta.

Diva-Sen İl başkanımız Fatih BAYRAM, yönetim kurulu üyeleri İlyas ŞENEL, Musa ÖZLÜ, Hüseyin KALENDER ve Sandıklı üyelerimizin katıldığı istişari toplantı, son derece verimli geçmiştir. Kurulduğu günden beri gücünü üyelerinden alan, üyelerinin maddi-manevi kazançlar elde etmesi için gecesini gündüzüne katan Diva-Sen; gelişen olaylara bakıldığında, sendikal ahlakı ve kültürünü yol haritası olarak özümsemiş, söylem ve eylemleriyle asla ve kat’a kurumu ve çalışanlarını zor durumda bırakmamıştır. “Söz ola kestire başı, söz ola kese savaşı” fehvasınca hareket eden ve her konuda açıklamalarını bu hassasiyetle yapan Diva-Sen, bu özellikleri ve güzellikleriyle Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde çalışan ve sendikalara üye olma hakkına sahip bütün hocalarımızın desteğini beklemekte.

Dolayısıyla, sendikacılığın doyasıya yaşandığı Diva-Sen’i temsil eden Afyonkarahisar başkanımıza, yönetim kuruluna, Sandıklıda bu güzel organizeyi gerçekleştiren saygıdeğer başkanlarımıza ve davete icabet ederek katılım sağlayan bütün muhterem hocalarımıza şükranlarımızı sunarız.

DİVA-SEN GENEL MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaş