SİİRT ŞUBEMİZİN ZİYARETLERİ

Şirvan Belediye  Başkanı Necat CELLEK beyefendiyi ziyaret edip yapmış olduğu hayırlı hizmetlerinden dolayı kendisine plaket takdim ettik.

 


Şirvan ilçe müftülüğüne atanan Besri ABİLGETAY hocamızı ziyaret edip yeni görevinde başarılar diledik. Sayın Müftümüze göstermiş olduğu ilgi, alaka ve güler yüzlülüğü için Diva-Sen Siirt adına teşekkür ediyoruz.


Siirt Şehit Gazi Aileleri ve Güvenlik Korucuları Dernekler Federasyon Başkanlığı görevini üstlenen sayın Baki Olğaç Bey'e Diva-Sen Siirt yönetimi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın Baki OLĞAÇ beyin bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından dolayı kendisine teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dileriz.


Siirt Belediye Başkanlığına Belediye Başkan Danışmanı olarak göreve atanan sayın Şefik ERDEN bey'e Diva-Sen yönetimi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın Şefik ERDEN beyin göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür eder yeni görevinde başarılar dileriz.


Gönüllerin sendikası Diva-Sen tüm üyelerine ve Tillo ilçe müftülüğünde çalışan personel arkadaşlara sendika farkı gözetmeden isme özel olarak hazırlanan kalemleri hediye ettik.


İçişleri Bakan danışmanı sayın Fevzi SEVGİLİ makamında ziyaret ettim ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.


Sosyal Medyada Paylaş