TÜM MEMUR-SEN KONFEDERASYONU VE DİVA-SEN GENEL BAŞKANI MUSTAFA ÇOPURSUZ, BERAT KANDİLİ İLE İLGİLİ BİR MESAJ YAYIMLADI.

Genel Başkan ÇOPURSUZ’un mesajı:

BERATIMIZ KUTLU OLSUN

Beni kelb kabilesinin sürülerinin tüyleri adedince günahların affına, dünya ve ahirete müteallik tüm arzu ve isteklerin tahakkukuna, hastalık ve dertlerden kurtulup feraha ermemize vesile olacak olan Berat gecesini bizlere bahşeyleyen Yüce Yaratıcımıza hamdolsun ki bizleri bu manevi zaman dilimine eriştirdi.


Her şeyi yoktan var eden, varlığından da haberdar eder Allah Teala’nın biz kullarına sunduğu fırsat anlarından birisi olan Berat gecesi, aynı zamanda rahmet iklimi Ramazan ayının da son müjdecisidir. 


O halde bu geceyi bir fırsat bilip manevi dünyamızın aydınlanmasını sağlamak bizim elimizdedir. Zira “Siz isteyin, ben vereyim” diyen Allah Teala’dır. Ayrıca biz kullarını kendisinden istemeye çağıran ve davet ederek “ Yok mu rızkını artırmak isteyen, artırayım, yok mu tövbe etmek isteyen, affedeyim, yok mu derdine derman isteyen, derman vereyim” Kutsi hadisi şerifi ile çağrıda bulunan Allah Teala’nın şanı ne yücedir.


Bu vesileyle Tüm Memur-Sen Konfederasyonu ve Diva-Sen ailesi olarak, üyelerimizin, necip milletimizin ve tüm islam aleminin beratını kutlar, tebrik eder ve huzur içerisinde yaşayacağımız bir dünyanın inşasına vesile olmasını dileriz.”


Mustafa ÇOPURSUZ 

Tüm Memur-Sen konfederasyonu ve

Diva-Sen Genel Başkanı

Sosyal Medyada Paylaş